• HHC 20%
 •     Síla:   mceclip0-11

   

      20% HHC

   

    Aroma čerstvých jahod

   

   Jemný tón jahod

   

  Cena za 2G

  #ShowMore#

  Co je to vlastně HHC kanabinoid ?

  HHC jako takové není vůbec žádnou novinkou! Je známo již několik desítek let. Jako takové bylo objeveno před téměř 70 lety chemikem Rogerem Adamsem. Objev vznikl tak, že do THC zkusil přidat molekulu vodíku. Tím tak přeměnil THC na HHC. Tento provedený proces se odborně nazývá hydrogenace a je běžně využíván například při ztužování rostlinných tuků na margarín. Tento typ HHC je ovšem syntetický a u nás tak je nelegální. K legálnímu užívání je nutné jej z konopí získávat přirozenou cestou. To není vůbec žádný problém, protože se vyskytuje v semenech konopí i v pylu rostlin.

   

  HHC kanabinoid a jeho účinky

  Účinky hhc jsou patrné v mnoha ohledech. Působí příznivě nejenom na fyzický, ale také na psychický stav člověka. Je skvělým pomocníkem při relaxaci a navozuje pocity euforie a dobré nálady. Zároveň také pomáhá zlepšovat kvalitu spánku a skvěle funguje při nespavosti nebo dalšími problémy spojenými se spánkem. HHC navíc i prodlužuje spánek samotný. Funguje také při nevolnostech a zvracení. Blahodárně působí i při nejrůznějších zánětech v těle. 

  Květy HHC jsou především pro milovníky THC  a to proto,  že mají hodně podobné účinky s rozdílem, že HHC je legální a volně prodejné.

  Stává se hodně oblíbeným produktem.

  • Cena:
  • 499 Kč
 • test3